Sepetim ( 0 )
En Uygun CNC Router Modelleri ve Fiyatları

En Uygun CNC Router Modelleri ve Fiyatları

26.09.2018
Sizlere bu içeriğimizde en uygun CNC Router Modelleri ve Fiyatları ile ilgili bilgi aktarmaya çalışacağız. Mini CNC Router 60, 120,150 modelleri ile ilgili fiyat ve bilgi aktarımı sizlere yapacağız...

En Uygun Mini CNC Router Modelleri ve Fiyatları

Sanayi işletmeleri için hayati bir öneme sahip olan CNC Router makinalarının alım süreci çok titiz bir şekilde yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde yapılacak olan işten gerekli verim asla alınamayacaktır.

İşletmenizde kullanacak olduğunuz CNC Router modellerini satın alırken mutlaka iş hacminize en uygun modeli seçmek zorundasınız aksi takdirde bu tür cihazlarını seri üretiminden hiçbir şekilde faydalanamazsınız. Türkiye Cnc Router olarak sizlere birbirinden güzel cnc modelleri üretiyoruz. En fazla tercih edilen modellerimizi le ilgili kısa kısa bilgiler verdiğimiz yazımızı okuyabilirsiniz. Detaylar için hiç çekinmeden arayabilirsiniz. Sizlere hem satış öncesi hem satış sonrası tüm desteği vereceğimize emin olabilirsiniz.

Mini CNC Router 60

Mini CNC Router 60 en uygun CNC Router Modelleri arasında yer almaktadır. Step Motor ve Microstep Sürücüler eksen motorları bulunan bu CNC Router modelin Vidalı Mil ve Bilyalı Somunlar eksen tahrikleri bulunmaktadır.

Mini CNC Router 60 1.4 kw 18.000 dev. Spindle motora sahiptir. CNC Router fiyatları içerisinde en uygun bu model olmaktadır.Daha fazla detay için lütfen arayınız.

Mini Cnc Router 120

540 x 900 x 200 çalışma alanına sahip olan 120 modeli orta büyüklükteki işletmeler için oldukça ideal bir CNC Router modelidir. Maximum 8.000 mm/dak  eksen hızı ile orta seviyede bir çalışma performansı sunmaktadır.

Taiwan Hassas Vidalı Mil ve Bilyalı Somunlar eksen tahrikleri bulunan bu modelimiz en uygun CNC router modelleri arasında yer almaktadır. Daha fazla detay için lütfen arayınız

Mini Cnc Router 150

900 x 1300 x 200 mm çalışma alanına sahip olan 150 modeli en uygun CNC Router modelleri arasında yer almaktadır. Orta büyüklükteki ebatı ile orta ölçekli işletmeler için oldukça ideal bir modeldir.

Hbyrid Servo Motora sahip olan bu modelimiz 8.000 mm /dakikalık eksen hızı ile oldukça seri bir şekilde üretim yapabilmenize olanak tanımaktadır. Taiwan Vidalı Miller eksen tahrikleri ile bu alanda ince çalışmalar yapılabilecek en iyi CNC Router modelleri arasında yer almaktadır.

Böylelikle en uygun CNC Router Modelleri ile ilgili bilgiler vermeye çalıştık. CNC Router Özellikleri dikkate alarak işletmenize en uygun modeli seçmeye özen gösteriniz. Daha fazla detay için lütfen arayınız.